Kayseri Kalıcı Fondöten

Kayseri Kalıcı Fondöten

Her insan cildinin bebek gibi pürüzsüz gözükmesini ister. Bunun için özellikle dışarı çıkmadan önce cildimize kapatıcı veya fondöten süreriz. Fakat bu fondötenler gün içinde güneşin verdiği sıcaklığa ya da yağmur suyuna bağlı olarak akabilir. Bu nedenle sürekli tazelemek gerekir. Ayrıca bazı insanların her gün ayna karşısında makyaj yapmaya yetecek zamanı olmayabilir. Bunun için kalıcı fondöten denilen bir ürün keşfedilmiştir. Kayseri kalıcı fondöten sayesinde yalnızca bir kez fondöten sürdürerek geri kalan tüm zamanınızı bebek cildinizle geçirebilirsiniz.

Kalıcı fondötende özel serumlar kullanılır. Bu serumlar kesinlikle bitkiseldir. Yüzünüzün tamamına bitkisel serumlar enjekte edilerek cildinizde fondöten etkisi kalır. Enjekte için kullanılan iğneler kişiye özeldir. Kayseri kalıcı fondöten mikro iğneleme ile epidermise uygulanır. Kalıcı fondötenin hiçbir yan etkisi yoktu. Ciltteki akne, siyah nokta ve sivilce izlerini geri plana atar. Cildinizin daha parlak ve genç görünmesini sağlar. Ayrıca zararlı güneş ışınlarından da yüzünüzü korur. Bu ürünü hem iyileştirici krem hem de güzellik bakımı olarak düşünebilirsiniz. Kalıcı fondöten sayesinde cildiniz nemlenir ve yeni hücreler oluşur.

Kalıcı fondöten ismen fondöten kelimesini geçirse de uygulamada kapatıcı ya da fondöten kullanılmaz. Bitkisel serumlar kalıcı güzellik için özel olarak üretilir ve uygulanır. Fondöten uygulaması olmadığından kimyasal değildir. Burada amaç bitkisel serumlarla cildinizin daha güzel görünmesi ve yenilenmesidir. Kayseri kalıcı fondöten ortalama 1 yıl kadar etkisini gösterir.

Leave a reply

© 2021 Mistik Güzellik Merkezi – Tüm Hakları Gizlidir.

Tıkla Ara