Kayseri Power Plate

Kayseri Power Plate

Power Plate uygulamaları, bir amir eşliğinde kişiselleştirilmiş bir çalışma programı çerçevesinde yapılır.

Analiz öncesinde vücut kitle indeksi, metabolik hız, yağ oranı, kas oranı, su miktarı gibi tüm değerler dikkate alınmakta ve her hafta düzenli analizler yapılarak durum değerlendirilmektedir.

3 ya da her hafta Kürtlerin 4. seanstan itibaren izlemeye başlayacağı bir ciddiyet ve disiplin yaratmak için gerekli olan düzenli ölçümlerin yapılmasına neden olan kişiler, daha motive olmasını sağlamak için farklılıkların sayısal yorumunu yapan kişidir.

Haftada 3 kez düzenli olarak yapılması gereken bu döngü, vücudun sıkılması ve iyileşmesi, kilo kaybının hızlandırılması, metabolizmanın hızlandırılması, yağ yakımının etkinleştirilmesi ve zindeliğin arttırılması açısından özellikle etkilidir.

ilk 3-4 seanstan sonra artan bir hızda gerçekleşecek Power Plate, özellikle artan kas ve kemik yoğunluğu bakımından yılın en iyi yaşlanma karşıtı ödülünü aldı ve Power Plate kilo kaybı için değil sadece ya da spor yapmak için yeterli zaman bulamadığımızda mevcut formumuzu korumak. Mükemmel bir egzersiz ve fitness alternatifidir.

Güç Plakasının Faydaları

10 dakikalık Güç Plakası çalışması

yaklaşık 1 saatlik Fitness Work’e eşdeğerdir …

– Esneklik sağlar,

– Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasına izin verir,

– Eklem yaralanmaları riskini en aza indirir,

– Kan akışını ve oksijenlenmeyi arttırır,

– Horm, çalışmadakilerin daha yüksek bir seviyesini sağlar,

– Vücut suyunun drenajını arttırır,

– Osteoporozun etkisini azaltır,

– Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu alanları güçlendirir,

– Selüliti azaltır,

– Kemik yoğunluğunu arttırır,

– Kollajen üretimini arttırır,

– Zihinsel ve fiziksel stresi azaltır,

Günde sadece 10 dakika çalışarak Genç kalın …

POWER PLATE kas gücünü artırır… Power Plate ile çalışırken, çalışma alanındaki kas grubu% 95 yoğunlukta çalışır ve gelişir. POWER PLATE zaman kazandırır … Power Plate ile 10 dakika çalışmak, klasik yöntemlerle 60 – 90 dakikalık güçlendirme egzersizlerine karşılık gelir. Çünkü Power Plate ile çalışırken, birçok kas grubu aynı anda maksimum verimlilikte çalışır. Güç Plakası esnekliği artırır … Güç Plakası vücudumuzdaki kasları ve tendonları ısıtarak esneklik sağlar. Sadece 2 dakikalık bir germe programı vücudun esnekliğini artırır. Güç Plakası vücuda uyum sağlar. Güç Plakası, kaslar ve kaslar arasında koordinasyon sağlayan tüm reseptörlerin aynı anda uyarılmasını sağlar. Böylece beden koordinasyon yeteneği ve uyumu artar ve buna bağlı olarak reaksiyon ve denge duygusu gelişir. Güç Plakası dolaşımı düzenler … Güç Plakası işlemi sırasında, kaslar saniyede 35 ila 50 kez büzülür ve kanın saniyede 35 veya 50 kez en küçük kılcal damarlara kadar pompalanmasına neden olur. Bu kan akışı kısa sürede enerji depolama hücrelerine katkıda bulunur. Bu artış ayrıca vücudun hızla ayrılmasına izin verir ve kan, atıkların kan dolaşımında bulunan kan hücrelerinde bulunur. Power Plate metabolizmayı artırır. Güç Plakası metabolizmanın zenginleşmesine neden olur, yağ yakımını şiddetlendirir ve ana metabolizmayı düzenler. Deri altındaki yağ tabakasını azaltır. Güç Plakası zindeliği artırır. Düzenli çalışmaya alışkın olan beden, çok kısa sürede kendi performansını üstlenir. Sonuç olarak, daha uzun mesafeler yürüyebilir, daha hızlı koşabilir, daha yükseğe sıçrayabilir, uyumlu ve esnek bir vücuda sahip olabiliriz. Power Plate size İYİ hissetmenizi sağlar… Power Plate, özellikle mutluluk ve rahatlık olmak üzere hayatımızda olumlu etkileri olan birçok hormonun daha fazla salgılanmasını sağlar. Bu artış yaşam kalitemizi arttırır, cinsel yaşamımızı olumlu etkiler. GÜÇ PLAKASI Selüliti Azaltır… Güç Plakalı masaj egzersizleri cilt altındaki yağ dokusunu azaltmaya, yağ hücrelerini parçalamaya ve daha sıkı ve sağlıklı bir dokuya sahip olmaya yardımcı olur. Selülit azaldıkça ve doku güçlendikçe derinlemesine etki başlar. Bu tür egzersiz programlarında, yüz kaslarında bile güçlendirme tespit edilir. GÜÇ PLAKASI osteoporoz etkisini azaltır … Tüm bilimsel çalışmalar düzenli ve güçlü titreşim vücut kemik erimesini azaltır ve kemik yoğunluğunda önemli artışa neden olur uygulanan göstermektedir. Güç Plakası vücuttaki yerçekimi kuvvetini arttırdığından, kemik mineral yoğunluğunda da artış sağlar.

Yerçekimi nedeniyle, hepimiz kilogram olarak tanımlanan bir ağırlığa sahibiz. Bu çekiciliğe karşı, hareketli insan vücudunda kaslar gelişir ve güçlenir. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate tarafından üretilen titreşim insan vücuduna bir enerji olarak gönderilir. Tercih edilen frekanstaki salınımlar, vücut kaslarını gerilme yönünde uyarır. Uygulama sırasında kaslar sürekli olarak gerilir / gevşer ve çalışır. Birçok sporcunun antrenmanlarını ek ağırlıklarla yapmasının nedeni budur. Vücudun her bölümündeki kaslar, uygulama süresi içinde yoğun bir disiplinde çalışır.

Güç Plakası kontrol panelinden seçilebilir 40 Hz. Kaslarımız saniyede 40 kez salım hızı ile gerilir ve gevşer.örneg bu emisyonlar altında 1 dakika içinde çalışanlarımızın karın kaslarına yüzlerce kez mekik hareketi yaptığını gösterir. Çalışma tamamlandığında ve geri kalanı geçtiğinde, vücut metabolizmayı kendini dengelemek için ayarlar. Bu ayarlama ile vücudumuzun performansı çizgiye girdi. Bir sonraki çalışmada, bu yeni hatta dayanarak vücut performansını artırmaya çalışıyor. Vücudun bu performans artırma girişimine “süper telafi” denir.

Elde edilen sonuçlarla uzun süre sporculara uygulanan bu sistem, spor, tıbbi, estetik-kozmetik-güzellik, sağlık ve fizik tedavi alanlarında sıkça kullanılmaktadır.

Fizik Tedavi: Titreşim uygulaması kasları, kas dokusunu, kemik yapısını ve bağları güçlendirdiğinden eklem yaralanması riski azalır. Ayrıca, bu bölgede görülenden daha az hasarın onarılmasını kolaylaştırır.

Spor: Genel olarak uygulanan kas güçlendirme spor programlarıyla birlikte uygulandığında, kasların çok daha kısa sürede güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, tek başına kullanıldığında benzer etkiyi görmek mümkündür. Günde uygulamanın sadece 10 dakika vücudun her bölümünde kaslar güçlenir.

Fitness: Geleneksel fitness (germe / gevşeme) egzersizlerine uyum sağlayabilirken, bu egzersizlerde ısınma ve soğutma programı olarak kullanılabilir. Step, Aerobik ve diğer fitness programlarından önce ısınma için kullanıldığında

 • Kayseri Akkışla Power Plate
 • Kayseri Bünyan Power Plate
 • Kayseri Develi Power Plate
 • Kayseri Felahiye Power Plate
 • Kayseri Hacılar Power Plate
 • Kayseri İncesu Power Plate
 • Kayseri Kocasinan Power Plate
 • Kayseri Melikgazi Power Plate
 • Kayseri Özvatan Power Plate
 • Kayseri Pınarbaşı Power Plate
 • Kayseri Sarıoğlan Power Plate
 • Kayseri Sarız Power Plate
 • Kayseri Talas Power Plate
 • Kayseri Tomarza Power Plate
 • Kayseri Yahyalı Power Plate
 • Kayseri Yeşilhisar Power Plate

Leave a reply

© 2021 Mistik Güzellik Merkezi – Tüm Hakları Gizlidir.

Tıkla Ara